Další pamlsky z divočiny


Wolf of Wilderness – králičí uši 200 g (cca. 18 kusů)

Wolf of Wilderness – králičí uši 200 g (cca. 18 kusů)

👌 Králičí uši jsou ideálním žvýkacím pamlskem pro citlivé a alergické psí jedince. Obsahují velké množství bílkovin a jsou vyrobeny šetrným procesem sušení. Tento přírodní snack je 100 % králičí a zabaví psa po dlouhou dobu. Oblíbená psí svačinka! Králičí uši CANIBIT zároveň čistí a procvičují čelisti jsou bez zápachu. Váš čtyřnohý miláček bude doslova nadšený! šetrné zpracování bez zápachu vhodné pro citlivé a alergické psy lehce stravitelné vysoký obsah bílkovin čistí a procvičuje čelisti Velikost králičích oušek je cca. 15 - 25 cm...Žebírka srnčí 100 g

Žebírka srnčí 100 g

👌 Žebírka nevyvolávají nadšení pouze u lidí, také u čtyřnohých mazlíčků je tato podařená kombinace kostí a masa ve velké oblibě. Tato delikatesa z Rakouska pochází z volného lovu a je pro Vás před šetrným sušením a zabalením ručně prověřena v rodinném podniku pro zpracování potravin.Výsledkem tohoto druhu zpracování je přírodní pamlsek bez cukru, obilovin, konzervantů a barviv. Díky kombinaci kostí a masa se Váš pes plně motivován zabaví na dlouhou dobu. Díky tomu je podporována ústní hygiena zábavným způsobem a žvýkací svaly jsou posíleny. 100 % Srnčí z Rakouska od zvířat z volného lovu pro psy citlivé na krmivo výrazná, přírodní chuť lehce stravitelné vhodné pro psy citlivé na potravu a pro psy s nadváhou dlouhotrvající žvýkací zábava podporuje zdravé zuby a dásně bez barviv a konzervantů přírodní, bez cukru a obilnin Vsaďte na čistotu přírody a potěšte Vašeho psa! Upozornění- jelikož jedná se o přírodní produkt, může docházet k odlišnostem ve zbarvení produktu. Nepodávejte tento snack psům, kteří..Wolf of Wilderness Meadow Grounds králičí uši se srstí jako doplněk: Wolf of Wilderness suché krmivo Wild Hills (400 g)

Wolf of Wilderness Meadow Grounds králičí uši se srstí jako doplněk: Wolf of Wilderness suché krmivo Wild Hills (400 g)

👌 Sušené králičí uši se srstí Wolf of Wilderness: Divoké a originální! Žvýkací snacky nejsou zbaveny srsti v souladu s konceptem přirozené původní výživy vlků. Kromě potěšení ze žvýkání dodávají snacky Wolf of Wilderness organismu vápník a další důležité živiny. V přírodě je kořist pozřena celá i se srstí a kostmi. Také psi potřebují pro zdravé trávení kromě masa také balastní látky a různé zdroje živin. Snacky Wolf of Wilderness respektují přirozené stravovací návyky psů a podporují mechanické čistění chrupu. Wolf of Wilderness "Meadow Grounds" - králičí uši se srstí - k dispozici v následujících variantách ve 100 g sáčku à ca. 5 kusů ve 200 g à ca. 10 kusů ve 400 g à ca. 20 kusů ve 800 g à ca. 40 kusů..


Další pamlsky z divočiny 3 (60%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů dalsi pamlsky z divociny obsahuje 3 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
další pamlsky z divočiny za super ceny
© 2021 Kontakt