Chlorella Japan Kolagen Tbl.250

Chlorella Japan kolagen tbl.250

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Superfoods - superpotraviny
Dodavatel:Health link
Cena:189 Kč
Chlorella Japan kolagen tbl.250 4,25 (85%) 26 hodnocení

Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris obsahuje esenciální aminokyseliny a je bohatým zdrojem bílkovin a chlorofylu. Bílkoviny v Chlorelle podporují růst a udržení svalové hmoty a zdravých kostí. Železo a vitamín B12, které jsou v Chlorelle obsažené podporují tvorbu červených krvinek, normální funkce imunitního systému a energetického metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání. Je důležitou a nezbytnou součástí kostí, chrupavek, vazů, šlach a kůže. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu, pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů a kůže. Podporuje funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Balení obsahuje 250 tablet.


 • Megafyt Svěží ovoce 20x2g
  Megafyt Svěží ovoce 20x2g

  Megafyt Svěží ovoce je ovocný aromatizovaný čaj svěží chuti a příjemné vůně s obsahem jablka, bílého ibišku, šípku a jahod. Balení..

  65 Kč
 • Bio Matcha Tea Premium 20x1.5g
  Bio Matcha Tea Premium 20x1.5g

  Bio Matcha Tea Premium je vysoce kvalitní japonský čaj matcha. Ručně sbírané čajové lístky se namelou na jemný prášek, takže pitím..

  345 Kč
 • House Matcha japonský zelený práškový čaj 50g
  House Matcha japonský zelený práškový čaj 50g

  House Matcha japonský zelený práškový čaj je unikátní práškový čaj. Je vyráběn z mletých lístků zeleného čaje ze zastíněných..

  185 KčObjevte: Superfoods - superpotraviny V sekci zdravá výživa čaje a bylinky je možné objevit chlorella japan kolagen tbl.250!
© 2021 Kontakt