Nosko Baby Body Hair Wash 200ml

Nosko Baby Body Hair wash 200ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pleny dětská hygiena a kosmetika
Dodavatel:Nosko
Cena:225 Kč
Nosko Baby Body Hair wash 200ml 2,5 (50%) 22 hodnocení

Nosko Baby Body&Hair wash je tělový a vlasový šampon, který je bezpečný, přírodní a ekologický. Tento mycí gel bez mýdla obohacený sladkým mandlovým mlékem, jablečným extraktem a pěnou Fytofoam je vhodný pro každodenní mytí a péči o pokožku a vlasy vašeho dítěte. Balení obsahuje 200 ml.


 • HiPP BABYSANFT Jemný šampon 200ml
  HiPP BABYSANFT Jemný šampon 200ml

  Hipp Babysanft Dětský jemný šampon ošetřuje a chrání citlivou pokožku hlavy. Šetrně umývá jemné vlásky, které se po použití snadno..

  125 Kč
 • SEBAMED Dětská mycí emulze extra jemná 200ml
  SEBAMED Dětská mycí emulze extra jemná 200ml

  Dětská mycí emulze Sebamed je ideální pro denní mytí velmi jemné dětské pokožky. Vitamin E poskytuje pokožce ochranu proti volným..

  145 Kč
 • BIODERMA ABCDerm Gel moussant 1 l
  BIODERMA ABCDerm Gel moussant 1 l

  ABCDerm Moussant je jemný pěnivý gel, který šetrně čistí citlivou a jemnou pokožku hlavy miminek a malých dětí. Respektuje fyziologickou..

  459 Kč
 • SEBAMED Dětský šampón 150ml
  SEBAMED Dětský šampón 150ml

  Dětský šampon Sebamed s výtažkem z heřmánku je ideální pro mytí vlasů a pokožky hlavy dítěte. Jeho speciální složení minimalizuje..

  159 Kč
 • WELEDA Měsíčkový dětský šampón 20ml
  WELEDA Měsíčkový dětský šampón 20ml

  Weleda Měsíčkový dětský šampón je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla. Přípravek je obzvlášť šetrný k očím-běžně..

  65 Kč
 • BIODERMA ABCDerm Šampon 200 ml
  BIODERMA ABCDerm Šampon 200 ml

  Bioderma ABCDerm šampon je šampon respektující vlasovou rovnováhu miminek. Přípravek má jemnou čistící bázi, která zaručuje dobrou..

  295 KčObjevte: Dětské šampony a mýdla V sekci děti a maminky | pleny dětská hygiena a kosmetika je možné objevit nosko baby body hair wash 200ml!
© 2021 Kontakt