Pampers Plenky Premium Monthly Box S3 204

Pampers Plenky Premium Monthly Box S3 204

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pleny dětská hygiena a kosmetika
Dodavatel:Pampers
Cena:999 Kč
Pampers Plenky Premium Monthly Box S3 204 5 (100%) 22 hodnocení

Měsíční box Pampers obsahuje plenky Premium 3 Midi.Plenky Premium Care Midi jsou z řady Pampers nejtenčí, nejprodyšnější a nejsušší. Uvnitř plen je speciální dvojitá vrstva odvádějící vlhkost od pokožky dítěte a uzavírá jí uvnitř plenky. Na povrchu jsou proužky s dětským tělovým mlékem, které obsahuje aloe a napomáhá předcházet podráždění pokožky. Moč je v plenkách zavřena ve formě gelových kuliček, tím zabraňuje pronikání vlhkosti zpět k pokožce. Jemnost a prodyšnost plenek poskytuje dítěti komfort a volný pohyb.Plenky Midi jsou vhodné pro děti o váze 6-10 kg. Balení obsahuje 204 ks plen.


 • Pampers kalhotkové plenky Monthly Box S4 176ks
  Pampers kalhotkové plenky Monthly Box S4 176ks

  Pampers kalhotkové plenky Pants 4 Active Baby Dry jsou pohodlné, prodyšné, hebké a snadno se vyměňují. Stačí roztrhnout boky plenkových..

  1 029 Kč
 • Pampers Pure protection S5 24ks
  Pampers Pure protection S5 24ks

  Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobené z prémiové bavlny, měkkých rostlinných vláken a dalších pečlivě vybraných materiálů. Bez..

  299 KčObjevte: Dětské pleny a plenky V sekci děti a maminky | pleny dětská hygiena a kosmetika je možné objevit pampers plenky premium monthly box s3 204!
© 2021 Kontakt