Josera Catelux Výhodné Balení 2 X 10 Kg

Josera Catelux Výhodné balení 2 x 10 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Granule
Dodavatel:Josera
Cena:1790.0 Kč
Josera Catelux Výhodné balení 2 x 10 kg 3 (60%) 23 hodnocení

Je Vaše kočka opravdový labužník? Nebo má sklony k tvorbě bezoárů? Krmivo Josera Catelux s lahodným kachním masem a bramborami je potom přesně to správné. Díky vyvážené receptuře s dietními vlákny je krmivo Josera Catelux mimořádně chutné, podporuje snižování tvorby chlupových bezoárů a může mít pozitivní vliv na kůži a srst. Kompletní krmivo Josera Catelux bylo speciálně vyvinuto pro náročné kočky nebo pro kočky se sklony k tvorbě chlupových bezoárů. Díky použití nejlepších přísad v prémiové kvalitě, kvalitních antioxidantů a šetrnému zpracování je krmivo Josera Catelux lehce stravitelné a podporuje optimální snášenlivost. Zip na balení garantuje zachování aroma a zaručuje denně čerstvý požitek. Josera Catelux v přehledu: Ideální pro náročné kočky: lahodné kachní maso a zdravé brambory Tvorba chlupových bezoárů: především dlouhosrsté kočky spolykají při každodenní péči o srst spoustu chlupů. Speciální dietetická vlákna podporují vylučování spolykaných chlupů trávicím ústrojím a mohou snižovat tvorbu chlupových bezoárů. Kůže srst: lesklý a hebký kožíšek stejně jako zdravá kůže jsou známky optimální výživy Vaší kočky. To zajišťují omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, vitamín E a biotin stejně jako zinek v lehce vstřebatelné organicky vázané formě Kontrola pH: pečlivý výběr surovin zajišťuje optimální poměr vápníku a fosforu a nižší obsah hořčíku. Tím je docíleno optimálního pH v močových cestách a předchází se vzniku močových kamenů Josera je zárukou ověřené kvality z Odenwaldu. Krmivo Josera je vyrobeno a vyvinuto dle nejnovějších vědeckých poznatků v souladu s životním prostředím. Produkty Josera jsou optimálně přizpůsobené individuálním potřebám Vaší kočky.


 • Josera Mini Junior 4,5 kg (5 x 900 g)
  Josera Mini Junior 4,5 kg (5 x 900 g)

  Lahodné malé granule se spoustou chuti a síly pro období růstu: složení krmiva Josera Mini Junior odpovídá specifickým nutričním..

  499.0 Kč
 • Josera Mini Deluxe 4,5 kg (5 x 900 g)
  Josera Mini Deluxe 4,5 kg (5 x 900 g)

  Lahodné malé granulky pro čtyřnohé labužníky: díky vysokému podílu aromatického jehněčího masa stejně jako díky obsaženým bylinám a..

  499.0 Kč
 • Josera High Energy 15 kg
  Josera High Energy 15 kg

  Vysoký obsah energie: vysoce kvalitní receptura Josera High Energy splňuje stravovací potřeby psů, kteří jsou vystaveni větší zátěži...

  999.0 Kč
 • Josera Balance 15 kg
  Josera Balance 15 kg

  Vitalita a dobré zdraví ve stáří: Josera Balance se svým redukovaným obsahem tuku a energie přizpůsobuje potřebám starších a méně..

  899.0 Kč
 • Josera Kids výhodné balení 2 x 900 g
  Josera Kids výhodné balení 2 x 900 g

  Josera Kids podporuje Vaše štěňátka od 8. týdne života v důležité dospívající fázi. Kvalitní přísady krmiva byly speciálně..

  179.0 Kč
 • Josera FamilyPlus 15 kg
  Josera FamilyPlus 15 kg

  Josera YoungFamily je krmivo určené speciálně pro březí nebo kojící feny, ale je možné ho podávat i kojeným štěňatům. Krmivo kombinuje..

  949.0 KčObjevte: Speciální krmivo Adult Senior V sekci kočky | granule | josera je možné objevit josera catelux výhodné balení 2 x 10 kg!
© 2021 Kontakt