Josera FamilyPlus Výhodné Balení 2 X 15 Kg

Josera FamilyPlus Výhodné balení 2 x 15 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Granule
Dodavatel:Josera
Cena:1849.00 Kč
Josera FamilyPlus Výhodné balení 2 x 15 kg 2,5 (50%) 23 hodnocení

Josera YoungFamily je krmivo určené speciálně pro březí nebo kojící feny, ale je možné ho podávat i kojeným štěňatům. Krmivo kombinuje zvýšené množství energie a bílkovin se směsí živin obsahujících antioxidanty. Cenné živiny podporují vývoj plodu v matčině těle a poté se transformují do mateřského mléka. Současně mohou malé granule sloužit jako krmivo pro kojená štěňata. Namočené do mléka či vody usnadní přechod na pevnou stravu. Nenasycené mastné kyseliny z lososa podporují vývoj mozku malých pejsků. Receptura obsahující velké množství bílkovin podporuje správný vývoj svalstva v růstové fázi. Taurin a L-karnitin jsou látky důležité pro srdeční činnost a přispějí k dobré kondici feny i štěněte. Speciální krmivo Josera neobsahuje lepek a je vhodné i při potravinových intolerancích. Je složeno výhradně z kvalitních surovin. Toto prémiové krmivo neobsahuje konzervační látky, barviva ani ochucovadla a geneticky upravené suroviny. Všechny výrobky značky Josera neobsahují přísady s alergenním potenciálem - sóju, cukr a mléčné výrobky. Drůbeží maso, které je hlavní složkou krmiva, je určeno pro lidskou spotřebu a podléhá pravidelné kontrole kvality stejně jako ostatní suroviny. Lahodné granule jsou baleny v praktické kapsičce AromaSafe, která uchová chuť, vůni i všechny důležité živiny. Josera YoungFamily v krátkém přehledu: kvalitní speciální krmivo pro březí nebo kojící feny a kojená štěňata bez lepku: vhodné i při potravinových alergiích a intolerancích vysoký obsah bílkovin a energie: speciálně pro potřeby štěňat do 8. týdne věku a feny v období před a po porodu vyvážená kombinace živin a antioxidantů: podporuje feny v reprodukční fázi, kdy se zrychluje látková přeměna a štěňata již ve vývojovém stadiu v těle matky a poté transformací do mateřského mléka kvalitní mastné kyseliny z lososa: pozitivně ovlivňují vývoj mozku štěňat s taurinem a L-karnitinem: pro zdravé srdce s drůbežím masem: kvalitní maso určené pro lidskou spotřebu 100% bez konzervačních látek, barviv a ochucovadel vyrobeno v Německu: kvalita produktu kontrolována během procesu výroby malé granule: extra malé krokety, které lze namočit do mléka nebo vody pro snadnější přechod na pevnou stravu ochrana chuti a vůně: uzavíratelné balení zajistí uchování chuti, vůně a všech živin


 • Josera Kids - 15 kg
  Josera Kids - 15 kg

  Josera Kids podporuje Vaše štěňátka od 8. týdne života v důležité dospívající fázi. Kvalitní přísady krmiva byly speciálně..

  999.00 Kč
 • Josera Festival - 15 kg
  Josera Festival - 15 kg

  Obzvlášť aromatické a chutné: křupavé granule od Josera Festival s práškovou omáčkou nabízejí Vašemu náročnému pejskovi jedinečný..

  999.00 Kč
 • Josera SensiPlus - 4,5 kg (5 x 900 g)
  Josera SensiPlus - 4,5 kg (5 x 900 g)

  Vývážená receptura Josera SensiPlus byla speciálně vyvinuta pro potřeby psů s citlivým zažíváním. Proto toto dietní krmivo obsahuje..

  399.00 Kč
 • Josera High Energy - 15 kg
  Josera High Energy - 15 kg

  Vysoký obsah energie: vysoce kvalitní receptura Josera High Energy splňuje stravovací potřeby psů, kteří jsou vystaveni větší zátěži...

  999.00 KčObjevte: Josera Junior V sekci psi | granule | josera je možné objevit josera!
© 2021 Kontakt