LUPO Bylinné Pelety - 4 X 675 G

LUPO bylinné pelety - 4 x 675 g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňkové veterinární krmivo
Dodavatel:Luposan
Cena:1899.00 Kč
LUPO bylinné pelety - 4 x 675 g 5 (100%) 22 hodnocení

Pes, který dostává vše, co potřebuje, je šťastný pes. Týká se to také příjmu živin. Za tímto účelem byly speciálně vyvinuty bylinné pelety Lupo. Doplňkové krmivo dodává Vašemu čtyřnohému mazlíčkovi komplex multivitamínů a v mnoha ohledech podporuje fyzickou kondici psa. Bylinné pelety jsou bohaté na mikroživiny a mohou mimo jiné přispět k podpoře obranyschopnosti a trávení. Kromě toho mohou podporovat metabolismus, vstřebávání živin a zdraví pokožky a srsti. Pelety jsou vyráběny lisováním za studena v Německu a jsou baleny v uzavíratelné dóze. LUPO bylinné pelety v krátkém přehledu: Doplňkové krmivo pro psy Multivitamínový komplex na bylinné bázi: přispívá k optimálnímu zásobování organismu Bohaté na mikroživiny: podporují vstřebávání živin a optimální látkovou výměnu Vitamíny, jako vitamín C a E, podporují imunitní systém, vitamín A pozitivně ovlivňuje zdraví pokožky a srsti Snadné dávkování: pelety se snadno dávkují Uzavíratelná dóza: snadné skladování Vyrobeno v Německu


 • Trixie česnekový granulát - 3 kg
  Trixie česnekový granulát - 3 kg

  Klíšťata a hmyz jsou daní za krasné procházky. Česnekový granulát od Trixie je nejen chutný, ale také pomáhá ochraňovat Vašeho pejska..

  349.00 Kč
 • 8in1 Vitality pivovarské kvasnice - 260 tablet
  8in1 Vitality pivovarské kvasnice - 260 tablet

  Kvasnicové tablety 8in1 jsou vhodné pro psy s kožními problémy a problémy se srstí. Receptura tablet Vitality pivovarské kvasnice je proto..

  269.00 Kč
 • LUPO Cox Vital - 2 x 675 g
  LUPO Cox Vital - 2 x 675 g

  LUPO Cox Vital (dříve LUPOSAN COX) je granulát vyrobený procesem lisování za studena a byl speciálně vyvinut jako doplněk stravy pro..

  1249.00 KčObjevte: Luposan V sekci psi | doplňkové veterinární krmivo | kůže srst je možné objevit lupo bylinné pelety - 4 x 675 g!
© 2021 Kontakt