zoolove: výhodná balení


Výhodné balení: Zoolove psí krmivo 24 x 800 g drůbeží hrnec

Výhodné balení: Zoolove psí krmivo 24 x 800 g drůbeží hrnec

👌 Zoolove konzervy jsou dostupné ve 3 variantách: Trio di Carne, drůbež a zvěřina, a jsou součástí exkluzivní zoolove kolekce. Jedná se o velmi kvalitní krmivo ze 100% čerstvého masa a vnitřností, které je navíc bez obilovin a lepku, a proto je vhodným psím krmivem. Chutné, masové krmivo, které bude Váš mazlíček milovat! Pro zoolove je správná a plnohodnotná výživa v centru pozornosti. Proto klade důraz nejen na recepturu krmiva, ale rozhodující je i kvalita jednotlivých surovin. Maso je pro psy velmi snadno stravitelné a energicky zužitkovatelné, proto je obsahem zoolove konzerv právě čerstvé maso a vnitřnosti! Cukr, obiloviny ani sója nejsou obsaženy, proto je toto krmivo vhodné i pro psy citlivé na výživu a pro psy s alergiemi. Také díky malému množství použitých surovin má toto krmivo velmi nízký alergenní potenciál. Nejlepší chuť masa, stejně jako nejlepší obsah důležitých živin zajišťuje pečlivá příprava. Přídavek lněného oleje má pozitivní vliv na zdraví kůže a srsti i proto, že lněné semínko je velmi bohaté na..Výhodné balení: zoolove jemné snacky 5 x 100 g Kuřecí

Výhodné balení: zoolove jemné snacky 5 x 100 g Kuřecí

👌 Lahodné jemné snacky pro psy zoolove v příchutích kuřecí nebo jehněčí poslouží jako delikátní odměna při denním výcviku nebo jen tak pro radost. Přirozená receptura kombinuje minimálně 50% podíl kuřecího nebo jehněčího masa s bezlepkovými tapioky a tím minimalizuje alergenní potenciál krmiva pro Vašeho psa. Složení neobsahuje obiloviny, takže jsou pamlsky vhodné i pro nutričně citlivé psy. Tyto částečně vlhké snacky umožňují snadné žvýkání, což oceníte především pro výcviku, kdy zbytečně psa nerozptylují, ale zaslouženě odmění. Částečně vlhké snacky zoolove se vyznačují dobrou stravitelností a vysokou snášenlivostí - Váš čtyřnohý přítel si je zamiluje! Přednosti výrobku v krátkém přehledu: Minimálně 50% podíl masa: snacky obsahují 50 % výhradně jemného kuřecího či jehněčího masa a zaručují tak vysokou přijatelnost a snášenlivost 100% bez obilovin a lepku: ideální doplněk stravy i pro nutričně citlivé pejsky Kvalitní zdroj sacharidů: bezlepkové tapioky jsou čistě rostlinné a dotváří ideální..Výhodné balení: zoolove crunchy treats pro kočky 6 x sýr (360 g)

Výhodné balení: zoolove crunchy treats pro kočky 6 x sýr (360 g)

👌 Princip zoolove je velmi jednoduchý: z každého prodaného zoolove produktu odchází automaticky 10 % z prodejní ceny jako příspěvek ve výši 100 % na organizaci zabývající se ochranou zvířat.  Každé dva měsíce je pečlivě vybráno sdružení, které se bude moci z příspěvku zoolove těšit. Na sociálních sítích a webových stránkách zoohit naleznete detailní zprávy o příjemci příspěvku, aktuálním stavu dotace a na co byla částka použita. Díky této transparentnosti mají milovníci zvířat možnost se na dění okolo příspěvků přímo podílet. Navíc jsou produkty zoolove velmi kvalitní! S prémiovým krmivem zoolove nepodporujete jen zvířata v nouzi, ale i svému mazlíčkovi podáváte jen to nejlepší: Bezobilný, křupavý snack s krémovou náplní a cennými vitamíny zaujme každou kočku. Rozmazlujte svého tygra kvalitními zoolove crunchy treats v oblíbených příchutích kuřecího masa nebo sýru. Ať už chcete kočku odměnit nebo ji jen vyzvat ke hře - zoolove crunchy treats jsou přesné tím pravým! Využíjte výhodná balení v..


zoolove: výhodná balení 4,25 (85%) 23 x hodnotené

Kategorie produktů zoolove: vyhodna baleni obsahuje 3 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte zoolove: výhodná balení? Poradíme jak vybrat zoolove: výhodná balení, z výběru e-shopů.
© 2021 Kontakt